Заправка картриджів, прошивка лазерних принтерів Samsung, Xerox, HP, ремонт принтерів. Відновлення картриджів, продаж картриджів, послуги з діагностики, ремонту та заправки картриджів Canon, HP, Samsung, Xerox, Brother.

 

Приємні низькі ціни!

 

Як замовити послугу

 

Просто зателефонуйте за телефонами, вказаними у верхній частині сайту, та замовте потрібну Вам послугу. Або залиште онлайн заявку (біля будь-якого товару на сайті – є кнопка «надіслати повідомлення»).

Ви можете принести картридж (принтер/МФУ) до нас в офіс або викликати майстра додому або в офіс.

 

Заправка картриджів

 

Ми використовуємо тільки високоякісний тонер, переважно американського виробництва, що дає максимальну якість друку після заправки картриджа.

 

Багато заправники, щоб заощадити час, не чистять картридж від старого тонера і бруду. Ми вважаємо це неприпустимим. Тому проводимо всі етапи заправки, що в свою чергу продовжує життя картриджу і значно покращує якість друку.

 

Прошивка принтерів

 

Принтери прошиваються для зняття блокування його роботи, яка забороняє використання картриджа повторно. Відповідно, картриджі стають багаторазовими. В основному це лазерні принтери фірм Samsung, HP, Xerox.

 

Оригінальні картриджі

 

У нас на сайті Ви можете придбати картриджі, за вартістю вдвічі дешевше, ніж будь-де. Представляємо Вам картриджі першопрохідники (оригінальні картриджі, всього заправлені) таких виробників як Samsung, Xerox, HP, Canon, Brother.

 

Ремонт принтерів

 

Дрібний ремонт принтера/МФУ (заміна ролика захоплення паперу) здійснюється як у майстерні, так і у Вас в офісі або вдома. Все інше – тільки у нас у майстерні. Ви можете привезти принтер самі або за ним приїде майстер.

 

Вартість послуг

 

  • Вартість заправки для більшості картриджів від 200 гривень (для уточнення вартості зв’яжіться з менеджером за телефоном, або скористайтесь пошуком на сайті)
  • Вартість прошивки для більшості принтерів – від 400 гривень.
  • Вартість виклику майстра – 50 гривень за Києвом (на околицях міста від 100 грн).
  • Гнучке ціноутворення ― Ви можете обговорити особливі умови надання послуг для себе чи своєї компанії. На великих обсягах робіт знижки до 20% від стандартної вартості заправки, відновлення картриджів, ремонту лазерних принтерів-МФУ.
  • LAZERPRINT – це кваліфіковані фахівці, відповідальна робота, приємні ціни!

Нашими сильними сторонами є:
— кваліфіковані консультації фахівців;
— швидке та якісне обслуговування;
— повний пакет звітно-бухгалтерської документації;
— виїзд до клієнта; доставка по місту;
— зручне розташування офісу;
— близькість станції метро;
— робота безпосередньо з виробником.

Ви будете приємно здивовані якістю і швидкістю обслуговування!

Інформація про компанію

Назва: LazerPrint Заправка картриджів у Києві, прошивка та ремонт принтерів
Тип компанії: Компанія, що надає послуги

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування: 2006
Організаційно-правова форма: Суб’єкт підприємницької діяльності