Categories: Статті31 words0.3 min read

Що таке БФП?

АВТОР

Lazerprint

ДАТА

4 Липня, 2022

КАТЕГОРІЯ
ПОДІЛИТИСЬ

БФП (багатофункціональний пристрій)

Багатофункціональний пристрій (БФП) — пристрій, який може виконувати декілька офісних завдань одночасно. Набір можливостей МФУ — друк, копіювання, сканування, функції факсу, може бути розширений за рахунок друку інформації з екрана монітора (комп’ютера, ноутбука, нетбука), прямий друк з карт пам’яті, USB, фотокамер та ін.

Цінністю МФУ є: економія місця і грошових засобів, так як купувати доводиться один пристрій замість 3-4. Перевага МФУ перед окремими пристроями — у підключенні пристрою через один дріт живлення, при цьому поряд з пристроєм повинна бути лише одна розетка.

МФУ бувають як лазерні, так і струменеві, як з технологією чорно-білої (монохромного друку, так і з технологією кольорового друку. У великих компаніях багатофункціональні пристрої працюють в мережі, що нараховує десятки і навіть сотні комп’ютерів.

Невід’ємним стандартом нових МФУ стає наявність власного процесора (іноді багатоядерного) для швидкої обробки завдань, великий обсяг оперативної пам’яті і модуль доступу Wi Fi для бездротового з’єднання з МФУ).

У деяких МФУ, як стандарт присутній дуплексний друк (двосторонній друк документа на одному аркуші паперу), що в назві моделі МФУ має абревіатуру у вигляді латинської літери — D. Наприклад: Samsung SCX-4833FD (де буква D — це дуплекс). У багатьох моделях МФУ, можливість додавання функції дуплексного друку, йде як окрема опція, і її можна додати за бажанням замовника.

Всі провідні виробники (Samsung, Xerox, HP, Canon, Brother, Panasonic, Toshiba, Epson, Lexmark, OKI, Konica-Minolta) друкувальних пристроїв у своїй лінійці продукції мають моделі категорії -Багатофункціональні пристрої-.

Недоліки багатофункціональних пристроїв (БФП):

  • при одночасному виконанні декількох завдань (наприклад, друкування документа і прийом факсу) можуть виникати затримки;
  • витратні матеріали, які мають властивість закінчуватися в самий невідповідний момент, позбавляють можливості користуватися відразу всіма функціями МФУ;
  • в разі поломки МФУ та необхідності його ремонту, користувач позбавляється і принтера і сканера і копіра, а також інших переваг багатофункціонального пристрою.

 


У нас Ви можете заправити картриджі до лазерних принтерів. Вартість послуг дивіться у нашому прайс-листі.

Ще статті