Корзина
59 отзывов
Контакты
Заправка картриджей в Киеве, прошивка и ремонт принтеров Xerox, HP, Canon, Brother.
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38044222-80-78
+38063616-03-47
+38067236-71-64
Валентин Кравченко
УкраинаКиевСЕРВИСНЫЙ ЦЕНТР №1: Оболонь, улица Северная 1, 2 этаж (500 метров от метро Героев Днепра). СЕРВИСНЫЙ ЦЕНТР №2: Печерск, Бульвар Дружбы Народов 17-А, офис 4 (300 метров от метро Дружбы Народов). ПЕРЕД ПРИЕЗДОМ В СЕРВИС - ПРЕДВАРИТЕЛЬНО ЗВОНИТЕ!
Карта

Новий принтер без чорнила і паперу

Новий принтер  без чорнила і паперу

Ніяких чорнила, тонера і будь-яких типів змінних картриджів (барабанів і так далі) не потрібно настільного принтератонера і будь-яких типів змінних картриджів (барабанів і так далі) не потрібно настільного принтера PrePeat RP-3100 IIвід японської компанії Sanwa Newtec. Також він не потребує і звичайному офісному папері.

Ніяких чорнил, тонера і будь-яких типів змінних картриджів (барабанів і так далі) не потрібно настільного принтератонера і будь-яких типів змінних картриджів (барабанів і так далі) не потрібно настільного принтера PrePeat RP-3100 IIвід японської компанії Sanwa Newtec. Також він не потребує і звичайному офісному папері.
Замість папери, PrePeat, використовує дуже тонкі і гнучкі листи спеціально розробленого пластику. Прецизійна друкуюча головка нагріває пластиковий лист в потрібних точках, що проявляється в зміні кольору.
Найцікавіше: коли віддрукований документ стає непотрібним, його можна знову заправити в лоток принтера. Простий нагрів пластика до іншого значення температури повертає цієї «папері» колишній вигляд, і тому на старому списаного аркушику можна буквально в один рух негайно надрукувати нове зображення.
Не можна сказати, що японський диво-принтер заощадить своїм власникам такі вже великі кошти за рахунок відмови від чорнила і паперу, оскільки сам по собі цей екоаппарат коштує більше $ 5500, а кожен пластиковий листок формату A4 для нього — $ 3, 3 (і продаються вони в пачці по тисячі штук). Але, з іншого боку, один цей лист може бути повторно використаний приблизно тисячу разів, запевняють японські інженери!
Неважко здогадатися, що принтер, абсолютно не потребує будь-яких витратних матеріалах, просто зігріє душу менеджера компанії, у якої є дійсно потужний обіг «проміжних» паперових документів, живуть лічені дні, а то й години. Тут вже висока ціна приладу не матиме особливого значення.


У нас Вы можете заправить картриджи к лазерным принтерам. Стоимость услуг смотрите в нашем прайс-листе.


ЗАПРАВКА КАРТРИДЖЕЙ В КИЕВЕHP, CANON, XEROX, SAMSUNG, BROTHER, LEXMARK, PANASONIC, TOSHIBA

facebook twitter

прошивка принтера xerox

Предыдущие статьи